| aanny a întrebat:

Intrebare pentru baieti >:.Va place cand o fata e mai buna ca voi la ceva? gen poker,condus,mountain bike,sau role, skate....scz de categorie tongue

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

De obicei noi băieții vă lăsăm să câștigați, asta nu înseamnă că sunteți bune la ceva decât la gătit.(Glumesc)
Fiecare persoană e bună la ceva, nu există diferență între fată și băiat, și fetele pot face ce fac băieții și viceversa.

| aanny explică (pentru Azµre):

Ei bine nu chiar toti crede-ma daca ne-ar fi lasat sa castigam noi la carti nu ar mai fi spumegat de furiehee hee

| Azµre a răspuns (pentru aanny):

Cum spuneam, fiecare e bun în felul lui la ceva... Nu e exclus, eu unul nu știu să joc șeptică, prietena mea știe... dar în schib știu să joc poker, sau șah. Ea nu știe. Înțelegi ce vreau să spun.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-e indiferent pentru ca eu am ales sa-mi traiesc viata in singuratate.

| Rebecca009 a răspuns:

Fetele sunt mai bune ca baietii la ORICE!

| Covache_Razvan_1981 a răspuns (pentru Rebecca009):

Nu este adevarat nu trebuie neaparat ca cineva sa fie mai bun ca altcineva toti au talentele lor de ex: o fata se pricepe la condus masini, un baiat la IT; fiecare are talentele lui.

| GeosBIOS a răspuns:

Da, la soferie. Cand ma matolesc bine stiu ca sunt pe maini bune.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu...fiecare se pricepe la ceva, nimeni nu-i perfect si fiecare este mai bun decat alt cinevabig grin Parerea mea:d

| aanny explică (pentru Brâncuşi):

Da am inteles asta dar asa-i ca va scoate din sarite cand va bate o fata la ceva? de exemplu eu si pritina me ii tot batem pe doi baieti ft buni la septica si cams la carti si tot spun ceva in genu"hai ba da chiar asa ne bat fetele?" dc voi va considerati mereu superiori femeilor?hee hee

| mgtow a răspuns (pentru aanny):

Asa vor sa fie ei mai tari in parcare, dand dovada de imaturitate si proasta educatie. Omul simplu zice ca asa se mai intampla nu se pune botos.

| DaniAdrian a răspuns:

Da.

| JosePpPp a răspuns:

Frate, este super tare cand o tipa se pricepe mai bine la ceva decat tine happy rare momente dar posibile. Si e chiar dragut, asa intri in vorba cu ea gen "de cand, cum faci".E mai interesanta tipa in cazul asta :X