| Alinnnnnna a întrebat:

Intrebare pentru baieti:va place sa va demonstram ca santem geloase sau nu?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,tot ce e prea mult strica,asa ca,daca te apuca gelozia,cu o vorba in gluma,cu o tachinare simpatica,poti sa-i dai de inteles ca nu esti prea linistita, doar cat sa-i gadili orgoliul masculin.
Crizele de isterie si ciorba de limba, lasa-le pentru femeiusti cu par lung si minte scurta!

| Zenithf a răspuns:

Gelozia inseamna neincredere, ce cauta neincrederea intr-o relatie?

| AlinaaAli a răspuns:

Scuze ca ma bag aici unde ar trebui sa rasp doar baieti,dar vroiam sa iti dau un sfat,asa fara sa mi-l ceritongue sa nu incepi cu geloziile pentru ca asa se distrug relatiilewinking
cu sau fara motiv,nu conteaza,sa nu faci crize de gelozietongue
mai bin comunici cu pietenul tau si ii spui daca ai ceva pe duflet decat s te isterizezi!
poate ca tu ai vrut sa te referi la faptul ca daca iubesti esti si gelos,da esti gelos,dar intr-un alt mod, fara crize si controale la fiecare minutwinking
poti sa ii demonstrezi celui d langa tine ca il iubesti si in ale moduri, nu neaparat prin gelozie!
Numai bine!

| harciog a răspuns:

Mai ales cind tineti neaparat sa va maturati de par curtile.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Putina gelozie nu strica dar NU o criza de gelozie ca atuncea se face prapad totul.

| alafaranume a răspuns:

Nu! nu e buna mama ei de gelozie... daca tu ca fata vrei sa imi demonstrezi mie ca baiat ca ma iubesti vino strange-ma in brate, saruta-ma spune-mi de 100000 de ori ca ma adori, orice numai gelozie nu!

| nimiiiiiic a răspuns (pentru alafaranume):

A sunat atat de dragut, putin baieti in zilele noastre sunt asa de romantici day dreaming

| alafaranume a răspuns (pentru nimiiiiiic):

Se vede ca sunt batran si trecut prin viata nu? laughing

| nimiiiiiic a răspuns (pentru alafaranume):

Cati ani ai? Daca nu sunt indiscreta. big grin blushing

| Alinnnnnna explică (pentru nimiiiiiic):

Esti indiscreta!

| nimiiiiiic a răspuns (pentru Alinnnnnna):

Okewinking

| alexutzuuuu a răspuns:

Ma excita atat de mult gandul ca prietena mea ar fi geloasa big grin Dar tot ce-i mult strica. Adica, e ok sa ii fie frica, sa se simta amenintata de alte fete, dar sa nu inceapa cu batai, jigniri (asupra celorlalte fete, despre care crede ca sunt un pericol pentru ea), sau sa inceapa sa urle la mine. E ok sa fie mai timida, sa fie nervoasa, chiar sa-mi spuna ca e geloasa (asta ma face sa ma simt barbat, stiu ca pare ciudat, dar asa e. Ma face sa ma simt dorit big grin)

| goodyke a răspuns:

Gelozia ne face sa ne simtim barbati, ne face sa ne simtim flatati, dar nu crize de gelozie. Doar asa... "stii iubitule, incep sa ma ingrijorez ca fetelor le place de tine" sa stii ca nu e ceva rau, chiar ne dorim sa auzim asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina gelozie, este buna in orice relatie.Cind este prea multa, duce la dezastru.Numai bine.

| jupiterestru a răspuns:

Pe mine ma dispera treaba asta cu geloziahappy

| nedelcu11 a răspuns:

NU,daca arati ca esti geloasa arati ca il placi cu adevarat DAR in acelasi timp arati si ca nu ai incredere in el