| moniquec a întrebat:

Intrebare pentru baieti
Voi a'ti parasi o fata care va ofera tot de la bani pana la tot ce vrei tu si care te ajuta cand ai probleme si care ar face orice pentru tine.care ti'a demonstrat ca te iubeste pentru o fata care e mult mai urata ca fata care te iubeste si care chiar nu face nimic pentru tine?

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Fiind retardat mintal da happy total da.
invers? WTF?! nici nu m'as gandi, desi nu sunt cu interesele

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare ca prima fata este sufocanta. Toti barbatii vor fugi de o fata sufocanta, care ii sugruma cu atentia excesiva, care nu le ofera nici o secunda de respiro. Vor alege intotdeauna o fata cu viata proprie, care are si alte prioritati, si alte idealuri si teluri.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Singurul aspect relevant in toata situatia asta este sentimentul. Nu cauti sa fii cu cineva pentru ca-ti ofera aia sau aia, vrei sa fii cu o persoana de care esti indragostit. In ciuda unor aparente, in general baietii sunt ceva mai sentimentali si fetele mai pragmatice. Dar sentimentele ori sunt reciproce, ori degeaba. Partea urata, indiferent de situatie, sa parasesti pe cineva pentru altcineva. Asta arata lipsa de respect pentru fiinta umana in general, deci si pentru propria persoana, lasata in deriva la voia dorintelor de moment si a instinctelor. Asa ca nu tu ai pierdut, ci elwinking Nu-i mai bine ca nu s-a intamplat mai tarziu, cand ti-ar fi fost si mai greu?

| cossmy a răspuns:

Nu, nu as face asa ceva nici sa stiu ca e zeitza cealalta. Mi se pare ce mai mare.nu stiu cum sa zicthinking"cacanarie". Si daca arati ca in poza si tu ai patit asta, poti sa transmiti din partea mea ca E UN MAAARE PROST SI FRAIER, sic a nu stie ce pierde, mai ales ca rar gasesti o fata care sa te iubeasca cu adevarat!

| gingasull a răspuns:

Eu nu as accepta sa mi se ofere totul, fara ca eu sa nu fac nimic, mas simti un om intretinut daca ea ar face totul ca sa ma aiba langa ea. Sincer nu as accepta asa ceva; mie imi place sa-mi castig singur existenta, iar ceea ce fac sa fac cu ajutorul capului si mainilor mele.

| mihaix a răspuns:

Cand ii oferi prea mult se plictiseste! in general baietii prefera sa alerge dupa lucruri noi, care nu li se ofera pe tava, fii indiferentawinking incearca sa uiti si fii mandra! respectate pe tine si vei fi astfel respectata la randul tau

| moniquec explică:

Am uitat sa specific ca pe langa asta tipa respectiva iti oferea toata increderea si toata libertatea posibila

| giada05 a răspuns:

Iubirea nu se uita la frumusete si nici la ceea ce oferi tu daca nu ai sentimente, tu ai sta cu o persoana care te iubeste, iti ofera totul, dar tu nu simti nimic pentru acea persoana? eu una as prefera sa nu am nimic dar sa simt ca sunt iubita si iubesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are sens ce ai zis tu aici mai reformuleaza odata happy Odata ce face tot bani si etc... sar duce la alta ca sa ce? Pur si simplu s-a saturat si vrea ceva nou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici o data ar trebui sa fi mult prea prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla ceva asemanator.viitorul meu sot se uita dupa o alta fata care este total opusa mie, si care sunt sigura ca nu ar putea avea decat o relatie de o noapte*(sex) pentru ca inainte de a-l cunoaste eu(acum 2 ani)au incercat o relatie de durata dar s-a terminat cu bataie si injuraturi.acum insa nu-mi dau seama ce vede la ea pentru ca de fiecare data cand o vede parca e in al noualea cer. iar ea e foarte fericita pe cand eu sunt foarte nervoasa.

| gabi70 a răspuns:

Nu asi parasio mai ales daca as sti ca ma Iubeste, bani nu sunt asa de importanti si depinde de firea fiecaruia

| claudiu215_1811 a răspuns:

Nu asi parasio mai ales daca ast sti ca ma Iubeste, bani nu sunt asa de importanti