| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
voi ce vedeti prima data la o fata?batting eyelashessau altfel formulat, sunteti prima data atrasi de corp, fata, sau suflet?big grin

9 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Pai eu deja sunt atras de tine laughing daca chiar tu esti ce'a din avatar, deci intelegi ce ma atrage pe mine la o fata, nu? laughing

| Dominicc a răspuns:

Daca vezi o fata pe strada si iti place nu poti zice ca iti place cum se comporta sau caracteu, ma rog. Vezi aspectu'. Inseamna ca te atrage si cum arata. Dca intri cu ea in vorba si se destinde cum ai vrea tu e si mai ok. dar depinde. Unii prefera fetele mai plinute, mai slabute, cu sau fara sanii mari. Descrieri, deescrieri. Te uiti la cum arata de obicei. Depiinde ce gen cauti. Numai prin vorbe iti dai seama ce fel de persoana e'

Răspuns utilizator avertizat
| Dek a răspuns:

Intai ma atrage fata:X, dupa aia corpul, intru in vorba cu ea daca ma atrage sufletul bine daca nu.nu.Nu vreau sa stau cu o fata care are prea diferit de al meausad

| Annye_2425 a răspuns:

Draga mea un baiat cand te vede nu iti vede sufletul ci iti vede exteriorul... daca il atragi cat de putin apoi va fi curios sa afle si cum esti pe interiorhappy

| uncontdestuldenasol a răspuns:

@RyanGeorge:nup, nu sunt eu cea din poza...nu stiu cine e, dar iubesc poza astatongue
poate o schimb intr-una cu mine, sa nu mai provoc confuziitonguelaughingbig grin

| JerkingOffMaster a răspuns:

Raspunsul e logic: corpul!
Nu ai sa vezi niciodata 2 amici la o bere vorbind ceva de genu :
Co**e ce suflet bun are tocilara aia laughing
mai intai esti atras de corp, de infatisare happy

| AlinPlaya a răspuns:

Pai prima oara corpul. Feminitatea, miscarile, eleganta. Daca toate astea sunt ok urmeaza "vorba" si prin vorba ma refer la inteligenta. Daca incepe si vorbeste cu "decat" si alte nimicuri, poate sa fie oricat de frumoasa. Si in legatura cu sufletul il descoperi pe parcurs nu imediat cum o vezi.
Ave!

| TUTA a răspuns:

Intai vezi ca este de sex opus. Apoi intregul ansamblu si atitudinea.Si nu in ultimul rand, inteligenta.