| IateyourCookie a întrebat:

Intrebare pentru baieti : voi cum va lasati cuceriti? cum as putea cucerii un baiat. din perspectiva voastra

Răspuns Câştigător
| Rares20funde a răspuns:

Pai eu nu cuceresc, eu ma las cucerit pentru ca sunt prea timid ca sa actionez eu primul.Incepe prin priviri. Daca te place raspunde cu un zambet.Asa poti incepebig grinMai departe vezi tu...

6 răspunsuri:
| raine a răspuns:

Naturalete (punctul meu de vedere)

| anss23 a răspuns:

Pai in primul rand ar fi bine sa inveti sa scrii corect.big grin(cuceri se scrie cu un singur i).
Si in al doilea rand nu ai cum sa cuceresti un baiat. Poate multa lume o sa-ti raspunda ca trebuie sa vezi ce gen de fete ii plac lui si sa te comporti asa. Dar daca el te place pentru ceva ce nu esti oricum adevarata "tu" o sa iasa la iveala.Adica trebuie sa fii tu insuti mereu cand esti in preajma lui si daca te place asa cum esti bine, daca nu asta e.Nu te poti comporta diferit doar cand esti cu el.happy

| NevastuicAaA a răspuns:

Pai.eu ma las cucerit laughing

Ca sa cuceresti un baiat incearca sa te pui putin pe invers laughing(in locul baiatului)incearca sa fii baiat putin.

| SnYcK3rS a răspuns:

Pai sa se dea la mine, priviri insistente si apoi un sarut si ma lasa lat :X
funda?:X

| asdf123456123456 a răspuns:

Pff ce raspuns a bagat napolitana asta de mai sus laughing)))))))
a uitat sa bage si un '; x' si era raspunsul perfect! laughing
hah, is fata, dar suna bine cum zice rares laughing

| Humphrey a răspuns:

Sa vina langa mine, s-a povestim despre lucrurile care ne plac... La inceput un sarut pe obraz si dupa merge! big grin