| Bad a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru baieti : eu ca si fata cum pot cucerii un baiat? Plz multe raspunsuri

4 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Daca tu vrei sa cuceresti mai multi baieti e floare la ureche, dar cu unul e mai greu.Depinde ce baiat vrei daca vrei sa aiba sentimente pentru tine sau doar asa de prosteala.Deobicei baietii "golani" sau "de strada" se bazeaza pe aspectul fizic, dar eu cand am fost cucerit de o fata ea nu prea era asa sa zic "tunata" bine nici nu era urata dc sa zic, dar in fine.Mie mi-a placut personalitatea, faptul ca asculta ce zic eu( ce era important oricum nu vb de jocuri, fotball sau altele in prezenta fetelor e cel mai urat asta) imi dadea atentie, facea poze cu mine, radea la glumele mele, ma lua in brate si chestii din astea maruntisuri da sa stii ca ele coteaza foarte multbig grin Astept funtitabig grin

| BigBang a răspuns:

Ai putea primii fel si fel de sfaturi.Insa ele se aplica doar intr-o anumita masura.In general baietii vor acelasi lucru.Deci fii tu insati si restul vine de la sine.salut

| Aleqa a răspuns:

Incearca sa fii cat mai naturala si fi tu insati! Incearca sa vezi daca te place si daca da bine daca nu iarasi binewinkingFunda?:X

| Raresw2 a răspuns:

Daca esti frumoasa totul vine de la sine... tongue