| BADGIRLL a întrebat:

Intrebare pentru baietii care sunt in zodia Capricorn : cum sunteti voi in viata de cuplu? Va este greu sa va manifestati iubirea fata de pers respectiva? Pentru cel mai bun raspuns O fundita MARE MAREE^^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga domnisoara, pentru ca promiti o funda mare, as dori sa-mi dai voie sa-ti raspund si eu la aceasta intrebare; si am pomenit de funda pentru ca eu am doar 3 si as mai avea mare nevoie de inca una ca sa fac fix 4, adica suma rotunda(!); in rest stau bine, chiar sunt utilizator senior si am raspunsuri cam 100 si jumate; bun; acum,nu stiu cum sa incep,pentru ca e o mica problema,si anume ca eu nu sunt in capricorn,dar sunt in pesti,care e cumva cam vecina cu zodia asta care te intereseaza pe tine; si ma gandeam,pentru ca am tras cu ochiul, ca e posibil sa stiu cateva chestii care te-ar putea ajuta; ok; deci cam ce are vecinul am si eu,si are si taurul si racul si berbecul; si fecioara,si gemenii,si,balantele si toti ceilalti; deci suntem toti la fel,doar ca diferentele incep in alta parte; e ceva legat de educatie,de cat esti de cult,de cat de inteligent esti,si amanunte de genul asta; iubirea e si ea la fel,dar,evident ca difera in functie de cantitate; adica daca e iubire multa(destula) se manifesta bine in cuplu(ea singura),si, la randul lui,cuplul se manifesta bine si frumos atat in interior,cat si in exterior; daca este iubire putina atunci ea se manifesta sub forma unei abureli si cuplul se cheama ca sunt doi care se aburesc unul pe altul; cam asta pot eu ca sa zic; acum te rog sa-mi dai funda,ca sa nu primesc alta intre timp, pentru ca dupa aia ar veni ca se fac 5, si iar n-am suma rotunda; multumesc.

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu ma implic total intr-o relatie. nu o insel pentru ca nu vreau so ranesc. la inceput mie mai greu sa arat ceea ce simt pana ne obisnuim putin unul cu altul si incepem sa ne spunem orice. acum sunt in incercari cu o fecioara si spre surprinderea mea mie foarte usor sa vb cu ea

| Originalone a răspuns:

Nu zodia face omul.
Poate intr-un fel anume.
Cine stie...
Acuma daca crezi in porcari de astea.
Daca vezi ca vecinu are o pisica neagra.
Te gandesti ca aduce ghinion si iti sta gandul sa scapi de ea, sa cumperi un pitbull sa o elimine, ca sa nu iti mai cauzeze ghinione.