| Marian9978 a întrebat:

Cei care sunteți in zodia fecioară, cum vă înțelegeți cu cei din zodia capricorn sau taur?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zodiile nu au nici in clin sau maneca cu bunul simt si respectul pentru altii.
Educatia joaca un rol important in cazul asta, nu zodiile.

| lpavel a răspuns:

Nu te lua dupa zodii ca-ti face viata un cosmar sau mai rau...

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Nu conteaza zodiile, incerca sa va intelegeti fara sa tii cont de zodie, tu daca esti o zodie si mama ta e alta zodie inseamna ca nu te intelegi?

| DricA a răspuns:

Eu sunt in zodia Capricorn si ma inteleg foarte bine cu cei din zodia Fecioara si Taur. Cu Fecioara am avut si relatie care a mers bine, iar cu Taurul am prietenii frumoase. Gasesti pe zodiacool.ro in detaliu compatibilitatile astea :)
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/compatibilitate-zodii/capricorn