| RosaliaOriginala a întrebat:

Întrebare pentru bărbați dar e valabil si pentru femei, ce va place mai mult sexul normal sau blowjob, si ce fel de sex e mai satisfăcător?

6 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Suntem contruiti fizic si mental pe ideea de a ne reproduce, deci tentatia cea mai mare va fi intodeauna cea mai apropiata de actul sexual propriu-zis. Partea de oral poate fi sau nu intre cei, doar ca incita foarte mult si poate ca e pacat sa nu fie inclusa in "program".
Raspunsu cheie ar putea fi de ce lumea e asa tentata dupa sexul fara prezervativ in comparatie cu sexul protejat. Snezatiile!

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru o fata/femeie sexul vaginal este cel mai placut si satisfacator.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La mine nu e atât de simplu. Nu vreau mereu același lucru, depinde de chef și de parteneră.
Blowjob ieftin n-am vrut niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

Dacă mă întrebi pe mine o să-ți spun că depinde cu cine faci sex

Clar sexul în vagin e mai satisfăcător sau cel puțin așa ar trebui, doar că uneori dai de cineva care se pricepe de minune să facă oral și atunci îți place mai mult oralul

Deci cred că în general sexul clasic e mai plăcut, dar se poate întâmpla să dai de cineva cu care să fie mai plăcut oralul din diverse motive, evident unul nu dintre ele e că ar face sex oral mai bine decât ar fi clasic cu respectiva persoană

| Bogdanel27 a răspuns:

Aici sunt multe lucruri care ar trebui enumerate dar pe scurt depinde de loc,moment,timp, și partener/ă dacă vrei ceva scurt și un loc nepotrivit, intr-o parcare, mașina, cabină de probă etc eu cred că sexul oral, dacă ești acasă ai timp, liniște, pasiune acolo se poate face un sex normal foarte plăcut și foarte relaxant. ( Dar și acasă sexul oral ar fi un preludiu) nu o finalizare cum ar trebui să fie în cazul de mai sus.

| DeaconuCorina a răspuns:

Cel mai satisfăcător sex este cel normal.