| MYK3 a întrebat:

Cui ii place sexul mai mult: la femei sau la barbati?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Funda pentru Adrian the Great sau Hevnoraak. happy

E real, asa suntem construiti, barbatul sa se..."imprastie", femeia sa devina mama.

As putea s-o contrazic pe Bayb cu faptul ca femeile care fac sex pe bani, nu sunt lesinate dupa sex, ci dupa bani. Dar in felul lor, si hmm... (urat cuvant)...curvele sunt disperate dupa maternitate, de multe ori sentimentul matern fiind mai puternic la acest gen de femei. happy
Ti-as mai putea spune ca din cele mai vechi timpuri, femeile acceptau daruri, (fie si un loc in pestera sau o ciosvarta de carne)...si plateau cu sex, numai ca nu se numeau curve.
UNICA perioada in care femeile nu au facut asa ceva, a durat extrem de putin si s-a numit Matriarhat. In rest... dintotdeauna, barbatul face sex, iar femeia cauta confortul genetic si material pentru a-si creste copilul. big grin

11 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Amandurora.

| RAY a răspuns:

La barbati, ai vazut vreo femeie ca sa plateasca pentru sex, femeile vor o relatie nu doar sex

| Bayb a răspuns (pentru RAY):

Si ele daca vor o relatie de ce accepta bani pe sex? Pe bune te-ai gandit inainte sa scrii raspunsul asta? raised eyebrows

| RAY a răspuns (pentru Bayb):

Asta e realitatea

| Bayb a răspuns (pentru RAY):

Dar raspunsul tau e total gresit! Barbatii vin la femei. Si amandoi vor sa faca sex nu sa aiba o relatie. Deci le place in egala masurawinking

| RAY a răspuns (pentru Bayb):

Nu-i adevarat femeile vor o relatie nu o aventura, poti sami demonztrezi contrariu real, incearca sa agati baietii sau fete pentru sex fa un experiment cu o fata si un baiat

| Criminala a răspuns (pentru RAY):

Bayb are dreptate tongue

| Bayb a răspuns (pentru RAY):

Mai! Femeile asteapta barbatii, iar ei se duc. Asta e clar ca amandoi vor. Deci le place in egala masura! Nu te mai contrazice degeaba!

| Hevnoraak a răspuns:

Bărbaţilor deoarece într-un fel ei sunt programaţi genetic pentru asta.

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Barbatul se naste cu instinct sexual iar Femeia cu instinct matern

| sgeo23 a răspuns:

Gen : "Cui ii place apa mai mult:femeilor sau barbatilor?" Daca pui intrebarea asta aici este clar ca esti mai virgin decat Fecioara Maria.Dar hai sa iti raspund si la intrebare:ambelor sexe in egala masura!