| gemeni6226 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au vazut filmul The Fifty Shades of Grey, ti-ar placea ca in viata reala sa te transpui in pielea unuia din cele doua personaje principale ale filmului?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Sincer mi-ar plăcea sa fiu cel supus.

| gemeni6226 explică (pentru Werrich):

Acuma eu iti spun din propria experienta ca daca iubesti un om si acel om te face fericit, iti place sa te supui cu drag dorintei acelei persoane de a te face fericita.

| gemeni6226 explică (pentru Werrich):

Dar si acela e adevarat ca daca cineva ia din start o atitudine dominatoare fata de mine fara a ma iubi exact asa cum sunt si fara sa ma aprecieze si sa ma respecte nu are nici o sansa sa intre in sfera mea de interes.