| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru femei, ce calitati ati vrea sa aiba baiatul cu care vreti sa va maritati?

Răspuns Câştigător
| nicoleta01 a răspuns:

Pai in primul rand sa ma iubeasca si sa-mi demonstreze asta cat mai des, sa fie intelegator dar nici prea mult ca mi se urca la cap, sa fie muncitor (nu neaparat sa aiba bani, dar nici sa ma tina sa mor de foame si numai eu sa aduc bani in casa ), sa fie cuminte (doar cu mine), sa nu fie exagerat de gelos, dar cand este cazul sa fie, sa nu fie smecheras de cartier, dar nici papagal si as mai avea dar apoi te bag in ceata. pupicibig grin

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Din moment ce vreau sa ma marit cu el e clar ca e ceea ce vreau, nu. raised eyebrows?
Sa vreau asta din moment ce avem o relatie am nevoie de sentimentul ala ca impreuna putem realiza tot pentru ca ne iubim, avem visuri si ambitii, si suntem mai puternici amandoi.

| elasexygagica a răspuns:

Banuuu

| Yoana a răspuns:

Sa fie atragator, sa ma iubeasca, sa fie fidel! laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa fie sincer in primul` rand. Respectuos.
Sa demonstreze ca ma iubeste sa fie cat de cat gelos ( e asa dragut ca un baiat sa fie geloss 8-) sa nu fie gen " la mine in cartier lumea stie cine sunt". slab gras nu conteaza. si...sa il iubesc, sa ma iubeascabatting eyelashes

| Eusicamatat a răspuns:

Sa aiba tupeu dar afara nu an casa sa fie antelegator mereu si sa arate bine

| giaaniii a răspuns:

Prima oara te atrage aspectul fizic, dupa aia incep conversatiile pe anumite teme. Deci sa imi placa mie cum arata, sa stie despre ce vorbesc chiar daca nu are nici cea mai mica idee, sa ma inteleaga daca am o zi proasta sa-mi asculte parerile mele dupa certurile cu prietenele, de obicei eu ma indragostesc de baietii cu ochi caprui si bruneti, sa stie sa apere ceea ce ii al lui, inclusiv si pe mine, sa nu fie gelos, sa fie muncitor, romantic, sa fie in momentul potrivit la locul potrivit, e normal sa aiba si defecte pentru ca nimeni nu e perfect.alte alitati/defecte nu-mi vin in cap big grin

| 123Andreea a răspuns:

Sa fie dragut,sa aiba bun simt, sa nu insele partenera, intelegator, chipes, cu tupeu