| anna_1609 a întrebat:

voi pune o intrebare pentru baieti. Ce calitati vreti sa aiba o fata? si fizic si moral

Răspuns Câştigător
| Sorin_6759 a răspuns:

Frumoasa,desteapta,sa arate bine,sunt multe calitati,sa aiba stil,sa fie hotarata, sa aiba un scop si multe altele, sa fie intelegatoare si buna(din toate punctele de vedere)

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Sincer, fata ideala cu care as vrea sa fiu as vrea sa nu fie c*rva si sa fie buna la suflet. Nu conteaza frumusetea pe dinafara.

| Biu90 a răspuns:

Ma uit destul de putin la fizic. Conteaza sa ma iubeasca, sa ne respecatm si sa ne fie bine impreuna

| ChRoM a răspuns:

Fizic: ochi frumosi (de exemplu otilia de la next top model), culoare nici prea inensa dar nici prea deschisa, ten curat, putin creolina, eu prefer brunetele dar sunt si multe blonde frumoase si satene, inaltime 1, 70, forme cat de cat "apetisante" nu neaparat 90-60-90... dinti sanatosi

moral : sa fie iubitoare, dar nu prea mult... sa fie indiferenta ( dupa mine e o mare calitate), sa stie cum sa se poarte cu lumea, sa vorbeasca frumos... si cam atat imi vin acum in minte tongue

| DemonAlex a răspuns:

Sa aiba simtul umorului,sa nu fie,, curva", sa fie frumoasatongue