| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru femeile casatorite si fetele care locuiesc cu iubitii lor: Voi de cate ori faceti dragoste pe luna, sau pe saptamana?

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"cum ii mosule cand faceti sex" "ei, dragul tachii, cum sa fie, cateodata este asa, parca ma iau caldurile, alta data asa ca imi ingheata picioarele" "pai da (intervine baba), ca odata facem in august, alta data in ianuarie...".
Deci, cam asa ceva, de 2-3 ori pe an. Ii bine?

| mona a răspuns:

De cate ori avem ocazia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La inceput de trei ori pe noapte si ziua cand o prinzi timp de doi ani. dupa aia de doua ori in 24 de ore. dupa inca 4-5 ani iti cauti amanta ca asta se invecheste si nu mai e buna ori gaseste pe altu mai bun.

| MiruD a răspuns:

De cate ori are chef iubitul meu. Asta insemnand de 2 ori pe zi...big grin

| SamyJr a răspuns (pentru MiruD):

Nesatula mica ce esti tongue

| MiruD a răspuns (pentru SamyJr):

tongue

| TheAvenger00 a răspuns:

De 4 ori pe saptamana.

| hellangel852 a răspuns:

De cat ori va doriti, sti e o relatie nu trebuie sa iti programezi de cate ori faci dragoste pe luna. pur si simplu vine de la sinebig grin