| Mihai123211 a întrebat:

De cate ori faceti dragoste cu iubitul/iubita pe saptamana?

13 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cand se nimereste sa avem amandoi chef. Respect reciproc copile. Respect

| Sociopat a răspuns:

Macar o data pe zi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ritmicitatea si numarul contactelor sexuale difera de la o persoana la alta precum si intre cupluri. Dorinta de a intretine contacte sexuale depinde de marime libidoului celor 2 parteneri. Sunt cupluri care intretin zilnic sex chiar si multiplu, dar exista si cazuri in care se intretine sex doar 1 data sau de 2 ori saptamanal si cu toate acestea armonia in cuplurile respective este aceeasi. De cate ori si cat de des vei avea tu ocazia sa faci sex va depinde de tine, de partener sau de amandoi. Multa sanatate!

| neutrino a răspuns:

Ori de cate ori este cazul.

| Emilian65 a răspuns:

De cate ori avem chef amandoi.

| Mussette a răspuns:

Intrebarea cred ca ar putea suna si astfel: de cate ori pe zi?batting eyelashes

| Mihai123211 explică (pentru Mussette):

Zi tu de cate ori pe zi laughing

| Mussette a răspuns (pentru Mihai123211):

De cate ori te tine si ai timp si spatiu laughing

| Mussette a răspuns:

Mai bine iti intrebi iubita, ca raspunsul meu nu ar avea vreo valoare in cazul tau.

| kandaraki a răspuns:

Nu este un numar specific de cate ori, majoritatea iti vor zice ca de cate ori ai chef - depinde de persoane, eu sunt in relatie de 9 luni, din care doar 6 luni facem dragoste, pai uite ca eu mai nu in fiecare zi as face sex, iubita nu e asa, imi si zice ca e obositor in fiecare zi. aici depinde de la persoana la persoana.

| VenomMMA a răspuns:

Aici ar fi cazul sa-ti raspunda cei cuplati. laughing Dar de cate ori simtim nevoia si avem starea necesara. Nu trebuie sa contorizezi sau sa ajungi la un anumit numar in fiecare saptamana/luna.

| ionelutza95 a răspuns:

Prietenul meu are chef in fiecare zi si chiar dacă îmi face si mie chef nu o facem chiar în fiecare zi, dar și zile consecutive. Asta depinde de fiecare cuplu in parte

| Felisity a răspuns:

E bine de 2 ori pe saptamana. Nu mai mult nici mai putin.