| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete, astept sa raspundeti cat mai multe
Va plac baietii cu muschi, si ce parte anume va ia ochii cand sunteti la plaja de exemplu....sau pe strada brate,pectorali,abdomen, picioare, umeri sau spate?
Ati sta cu un baiat doar pentru aspectul lui ca arata foarte bine?

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Bratele si pectoralii.
Nu, nu as sta niciodata cu un baiat doar pentru aspectul lui! L-as admira si cam atat.

| ancaval a răspuns:

Crede-ma ca nu ma intereseaza fizicu, am intalnit un baiat cu ochii albastri, cel mai frumos, chiar daca nu avea muschii. O femeie desteapta se uita la un barbat care gandeste, care stie sa iubeasca.Amu daca arata bine, la ce ajuta? Frumusetea e trecatoare.Parerea mea e sa alergi dupa acela pe care il iubesti, nu te uita la fizic.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu imi plac barbatii cu muschi, dar daca l-as iubi, ar fi ok. Nu as sta cu un barbat doar pentru cum arata. Sunt alte lucruri mult mai importante happy

| Crisstttina a răspuns:

Abdomen big grin

| anonima3389 a răspuns:

Nu as sta cu un baiat doar pentru aspectul lui, bineinteles nici cu unul super urat nu as sta.pe mine, personal nu ma intereseaza muschii iar prima oara ma uit la fata, iar apoi trebuie sa fie dragut asa per total, dar in niciun caz sa fie 2 pe 2 ca nu-mi bodyguard, imi iau iubithappy

Răspuns utilizator avertizat
| sarpeparsiv a răspuns:

Un baiat isi incordeaza muschi cu fala. eu ai zic: mai prietene creieru nu se lucreaza la salawinking