| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ati facut sex fara prezervativ? Cum a fost cand baiatul a ejaculat in voi?

6 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

N-am facut inca S. uite ce am citit eu pe net despre intrebarea ta :
O femeie povesteşte că îl simţea atât de tare pe primul ei soţ cum ejacula în interiorul vaginului încât i se declanşa şi ei imediat orgasmul. Cu al doilea soţ lucrurile nu stau aşa. Abia îşi dă seama când are el orgasm. Ea justifică diferenţa prin fatul că cei doi bărbaţi ejaculau în mod diferit. În timp ce primul avea un orgasm puternic şi abundent, cel de-al doilea elibera o cantitate mai mică de spermă şi mai încet.
Alte femei spun că şi mărimea penisului contează. Cu cât este mai dotat bărbatul, cu atât este mai capabil să aibă un orgasm pe care ea să-l simtă exploziv.

Mai mult: http://www.libertatea.ro/......25181.html

o tipa de pe net a zis :
Se simte ca o zvacnire in momentul in care ejaculeaza... Parca vibreaza...
Nu pot sa descriu exact...

alta tipa de pe net zice :
prietena mea zicea ca simte sperma, ca e fierbinte, insa mi-e greu sa cred ca e mai fierbinte decat vaginul

alta tipa zice ceva mai rau :
mie nu'mi place sa si dea drumu inauntru - cu toate k iau antibebe- fiindca el isi da drumu f repede la inceput apoi continuam klumea... sh daca il las din prima p urma nu mi mai place... am senzatia aia in corp ca si cum ai impinge ceva in apa sh se opune rezistenta
poate o sa mai incercam da' ne place sh sa termine p burta mea.

un lucru ii sigur ramai gravida daca nu iei dupa pastila aia.

de ce intrebi asta? :))

| 1DeadMemories a răspuns:

Nu e nimic spectaculos.

| RedDeath a răspuns:

rolling on the floor Nu te teme, nu e asa spectaculos pe cum ai tu impresia!

| DroGhys a răspuns:

Vaiii....nu stii? te simti foarte bine, mai ales cand vine bebelusul laughing). Glumesc, daca esti fata poti incerca daca nu iarasi poti incerca apoi o poti intreba pe ea. Nu mi-am dat seama daca esti fata sau baiat ca numele tau incepe cu,, calin'' dar ai o poza la profil cu o fata foarte frumoasa.

| Anonim0078965 a răspuns:

Am ramas insarcinate rolling on the floor Glumesc, dar gluma mea are un strop de adevar happy

| fqwaf a răspuns (pentru Anonim0078965):

Nu ma refer la a ramane insarcinat. ma refer la senzatia din acel moment.