| papusikk a întrebat:

Intrebare pentru fete- ati inselat vreodata daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| Gabriella24 a răspuns:

Buna! Sa fiu sincera da, am inselat deoarece dupa parerea mea baietii sau barbatii merita sa sufere

| 4l3x4nd3r a răspuns (pentru Gabriella24):

HEY nu cred ca toti meritam o soarta unica... vezi uni sunt loiali numai uneu femei ( Rar dar eu nu m-ar lasa constiinta sa fac asta sa fac o fata sa sufere iubita mea chiar? Mai bine mor dar nu sa sufere nu suport asta ) vezi sentimentele nu sunt o jucarie... vezi sunt bibeloruri usor de spart uneori dar daca iubirea este adevarata se repara repede sau nu se sparg.Asa ca nu mai clasifica baetii ca fiind infideli toti sunt si fideli.Asa ca scimbati parerea si nu ma considera nesimtit daca da scuze dar am scis ce mi-a spus sufletul

8 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Da l-am inselat.dar exact cand l-am inselat m-a prins cu ellaughingA fost cea mai mare greseala si am regretat-o si o regret si acum...sunt constienta ca nu ma mai iarta,l-am inselat pentru ca imi placea de baiatu acela dar si pentru ca fostul se comporta cu indiferenta cu mine,nu prea ii pasa, apoi dupa ce l-am inselat ma implora sa ma despart de ala sa fim ca inainte bla bla, si acum l-am pierdut defitiv...acum realizez cat il iubesc de mult si ca am gresit.dar asta e!sad:*

| AyU a răspuns:

Da...o data l-am inselat pentru ca eram beata, dar asta nu se pune pentru ca m-a iertat, dar l-am inselat pe fostul cu actualul pentru ca am simtit ca actualul este mai potrivit pentru mine, a fost testul meu pentru ei, iar daca l-am inselat pe fostul, clar nu il mai iubeam, in schimb il iubeam pe actualul.
cand ceva nu merge bine mai ai scapari si inseli, dar nu trebuie sa devina un obicei. nu imi pare rau pentru ceea ce am facut, dar stiu ca nu am fost corecta
happy:*

| DeeaMarry a răspuns:

Nu! Si nu l-as putea insela niciodata pe prietenul meu pentru ca el are tot ce mi-as putea dori, e pur si simplu jumatatea mea happy.
Dupa parerea mea, o persoana inseala atunci cand nu iubeste cu adevarat pe cineva(cand nu gaseste tot ce isi doreste la persoana respectiva).

| nBlade a răspuns:

Femeile inseala in 1-ul rand din curiozitate. Apoi din razbunare(de fapt se razbuna pe ele, dar sunt fraiere) apoi din nemultumire. Si ultima categorie de proaste, bete si drogate etc.Cam toata lumea inseala la un momentdat. Pana mea trebuie sa ai grija de partener/a. Oricum aveti grija cu cine sa nu cumva sa va inselati cu vreun HIV

| AnnaRawrrr a răspuns:

Da. am inselat pentru ca era. plictisitor. Era putin mai mic decat mine, nu aveam o relatie mai intensa, asa cum sunt eu obisnuita, dar nu vroiam sa il ranesc despartindu-ma de el la doua zile dupa ce ne combinasem. Pana la urma m-am despartit de el si i-am explicat motivul.

| Dolores09 a răspuns:

Inseli doar atunci cand persoana de langa tine nu este cea potrivita, pentru ca daca iubitul te-ar multumi din toate punctele de vedere nu ai mai avea nevoie de vecini. Nu, nu am inselat niciodata pentru ca persoana de langa mine nu mi-a dat absolut niciun motiv pentru care sa o insel, deoarece este persoana potrivita. Iar asta, bine inteles e reciproc.

| privat123 a răspuns:

Da, o data deoarece doream sa il fac gelos pe iubitul meu, dar a fost o greseala, dar cum se spune : din greseli se invata big grin