| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Ati sta cu un baiat care nu e prea vorbaret de fel?
In schimb e dragut,se imbraca bine,e ingrijit, si tine la voi.

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Ce fel de relaţie mai este şi aceea dacă nu putem vorbi? Adică, nu mi se pare normal. De exemplu, cunosc un cuplu frumos care se vede în fiecare weekend de la 8 dimineaţa până la 6 seara, cam toată ziua şi-o petrec împreună iar la şcoală, nu mai cu sms-uri şi sunat. Nu spun să fie o dependenţă, dar să nu fie nici tăcere.

| pisicutza_7425 a răspuns:

Poate baiatul ala ii timid, ca nici nu te cunoaste prea bine. daca ati fi impreuna sa-r schimba.Toti suntem timizi la inceout dar in fata persoanei iubite ne dam tot sufletul din noi

| anonima3389 a răspuns:

Nici pr meu nu prea e vorbaret...dar acum depinde ce insemna sa nu prea fie vorbaret..ca noi vorbim, comunicarea este esentiala intr-o relatie. faptul ca nu e vorbaret poate insemna 2 lucruri:ori ca asa este el de felul lui ori ca are ganduri ascunse (pe care nu ti le impartaseste)

| Luaa a răspuns:

Poate ca este vorbaret, dar nu vrea sa arate asta. Sigur o sa comunice atunci cand va fi implicat intr-o relatie... Eu ti-as sugera sa ii acorzi o sansa si sa il cunosti mai binewinking

| PisicutaPortocalie a răspuns:

Pai, sincera sa fiu daca tu il iubesti si el te iubeste, nu cred ca ar trebui sa te desparti de el doar pentru. ca nu vorbeste. Scoate-l tu in lume si fa-l sa fie mai vorbaret si mai deschis. Vorbeste cu el de ce este in starea asta... Sper ca te-am ajutat! Vreau FUUNDA. plzZZzz!