| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete
Ati sta cu un baiat care nu e prea vorbaret de fel?
In schimb e dragut,se imbraca bine,e ingrijit, si tine la voi.

4 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Daca il iubesc cu adevarat, bineinteles, mai ales ca nici eu nu sunt o fire prea vorbareata.

| KMaddieK a răspuns:

Nu,nu imi plac oamenii plictisitori,mai bine unu vorbaret cu care sa nu ma plictisesc,sa glumim si altele,decat un "el' atunci cand il intrebi ceva sa raspunda cu "da" si "nu"sau raspunsuri directe sau suparacios,si ce daca se imbraca bine si e dragut, sunt baieti peste tot, dar mai greu la partea cu tinutu la tine, nu are cum sa tina la tine daca nu i-ai acordat nici o sansa poate doar sa tina in el, dar cine stie poate o sa vorbeasca mai mult de dragul tau laughing :*

| anonyymuusss a răspuns:

Depinde de lucrurile ce le am in comun cu el si daca chiar ne iubim... cred ca da.

| Miuzik_Aelav_1993 a răspuns:

Initial e bine...dar pe parcur e plictisitor si deacum toatecelelalte nu prea mai au valoare.