| Bivolu69c a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Ati sta cu un baiat dragut,care se imbraca bine,e ingrijit,are o situatie financiara acceptabila, dar nu are multa vrajeala...nu e foarte vorbaret din fire, si nu povesteste foarte mult?!

13 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde de comportamentul lui.
Ceea ce ai zis tu e prea putin.Un om nu are doar 4-5 trasaturi. Daca baiatul este un prostovan bogat nu, nu as sta.
Da e totusi sensibil, destul de inteligent, respectuos e ok.
Aspectul exterior si situatia financiara nu sunt cele mai importante intr-o relatie.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sincer,da. M-am saturat de increzuti, care cred ca le merge vrajeala la orice fata. O sa il fac sa se schimbe, sa comunice mai mult. Si daca nu merge, l-as iubi si asa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cele dupa cascaval da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Pentru că nici eu nu sunt vorbăreață. Cu toate că ar fi mai bine să aibă niște calități pe care eu nu le am, să ne completăm reciproc și să învățăm ceva unul de la altul.
Vrăjeala chiar mă enervează la un tip. De multe ori e vrăjeală răsuflată și neinspirată.
În rest, calitățile sunt minimul.

Răspuns utilizator avertizat
| NuMaContrazice a răspuns:

Daca tu esti mai tacut, stai linistit ca atunci cand o sa te indragostesti o sa ai ce vorbi cu persoana iubita, pentru ca de aceea te indragostesti de ea, pentru ca aveti ce vorbi si nu va plictisiti unul cu celalalt.

| Larisssaa a răspuns:

Nu. Nu trebuie să aibă ˝ Vrăjeală ˝. Doar să aibă să fie sensibil, să ştie să respecte o fată etc. Calităţile care le-ai zis tu for me nu au importanţă. oh go on

| DolceKiss a răspuns:

Clar nu. Daca il placi stai cu el daca nu nu sta.In asa ceva inima ta decide nu noi.Bafra.

| UniverseIsMyLimit a răspuns:

Da. Pentru ca nici eu nu sunt vorbareata. In + toti baietii cred ca le merge la o fata cu "vrajeala"

| BuBuMik95 a răspuns:

DA! big grin

| iulia267 a răspuns:

Trebuie sa inveti sa te faci placutwinking sa vorbesti.

| DouaPuncteOTrei a răspuns:

Garantat NU! Un baiat nu trebuie sa aiba doar bani, haine, si sa arate bine. Mie una nu.mi pasa daca are stare materiala buna sau nu, sau daca are 100 de BMW-uri sau nu big grin. Conteaza sa aiba un caracter dragut. Si daca nu e sociabil (vorbaret) orice fata se va plictisi repede de elhappy, fiindca atunci cand vorbesti cu cineva nu te intreaba "Hey, esti bogat? Aa, pai haide sa vorbim!" big grin.
Deci, conteaza foarte mult sa fii sociabil laughing.

| Wtt a răspuns:

Eu una nu.
Stii de ce?
Ca o sa ma plictisesc pana la urma, de banii lui, averea lui. vilele lui.
De ce sa stau cu doar pentru ca e potent din punct de vedere financiar?
adica. unde mai e farmecul relatiei?
Un barbat trebuie sa fie puternic, iubitor, cu un salariu care sa-i permita totusi un trai modest.
O sa ajungi sa faci copii cu degetul, din cauza timiditatii lui.