| Mithrandir a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cand trece un baiat pe langa voi, la ce va uitati la el prima data?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din ce mașină coboară sau cât costă hainele de pe el.
Oh vai, am fost prea sincer?

| Cosmiinna a răspuns:

Întâi depinde de starea care o am, dacă sunt indispusă sau nervoasă privesc drept înainte fără să îmi pese de nimeni iar dacă mă simt ok, mă uit la faţa lui big grin

| Criss003 a răspuns:

Ma uit la ochii lui la cum e imbracat si la freza dar cel mai mult ochii imi atrag atentia. daca are o privire speciala cand ma priveste si mai vad atunci. cel mai mult ochii verzi si albastri ma atrag imi plac si caprui dar nu cel mai mult. revenind la oile noastre imi plac baietii cu tupeu si de gasca care sa ma faca sa rad.winking

| sincer a răspuns:

Stai linistit ca mai intai se uita din ce masina cobori, cum esti imbracat si la portofel, toate sunt la fel prea greu sa gasesti pe cineva sa ia in prim plan ceea ce ai in cap si aspectul fizic, acum conteaza sa fie fraier si sa stea bine cu conturile.

| janynefeaver a răspuns:

Ma uit in ochii lui sa vad ce exprima

| gumaa a răspuns:

La par si la haine... aa da si la fatau noormallaughing)

| Sayoko a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor la fata si cum e imbracat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai freza ( daca e naspa deja intorc capul happy ), cum e imbracat, si apoi la ce categorie de cur se incadreaza blushing)