| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cand va place de un baiat, mai exact cum va comportati cu el? Sunteti mai blande sau mai rautacioase? Directe sau il asteptati pe el sa isi dea seama? Intreb din curiozitate.

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

In niciun caz răutăcioasălaughing clar i-as da semne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natural, nimic planificat. Avem farmec și mister în componență.

| Valkyrie95 a răspuns:

Sunt mai...joviala. Rad la glumele lui, mentin mai mult contactul vizual, ii ofer atentie/ apreciere, il fac sa simta ca suntem pe aceeasi lungime de unda.
Dar niciodata nu vreau sa para ca eu sunt cea care il cucereste. Il las sa simta ca el m-a cucerit pe mine tongue