| MihaiDan97 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cand ati avut prima relatie sau ati fost impreuna cu un baiat, la ce varsta si cat a durat?

7 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Nu am avut, încă, o relație și nici nu vreau momentan.Cred că normal ai putea avea una la 17-18 ani când gândirea ta e mai matură și vezi altfel lucrurile, atunci relația poate fi de durată.
Pa, pa.

| MIDnightMoon a răspuns:

Sinceră la 11 ani laughing Dar nu a fost o relaţie seriosă, ehh, mai mult o joacă de copii.
După mult timp însă am avut o relaţie frumoasă de 8 luni happy.

| Corinush2013 a răspuns:

Prima relatie am avut-o la 15 ani si pina in prezent sunt cu acel baiat, deja 2 ani si jumatate suntem impreuna)

| Andreeashine a răspuns:

La 12 ani si a durat 6 luni, dar cu foarte multe pauze.

| jaqchirac a răspuns:

La 15 ani, si a durat 1 an si 8 luni. ma rog, povestea e mai lunga, regret ca am fost cu acea fata, dar totodata sunt fericit ca am fost cu ea, ca am castigat experienta pe care nu cred ca as fi dobandit-o din alta parte happy

| pytyk001 a răspuns:

La 12 ani si a dura 1 ani jumate

| Laliiiiiiiiiiii a răspuns:

Am fost cu mai multi baietii dar nu se pot numi relatii, pentru ca eram mica! Dar dupa am inceput sa am o relatie serioasa, avem 4 ani! Eu am 19 ani.