| Aseona a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti de sexul oral, si atunci cind prima data ati incercat, va placut?

13 răspunsuri:
| вяυηєтнα a răspuns:

E blexx! pentru minehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dezgustator si umilitor pentru o fata.NU MAI FAC IN VIATA MEA!

| Mayar a răspuns:

Eu nu stiu cum e, dar si mie mi se pare o umilinta.
Deci asta e ca sa se simta el bine, iar noi sa fim umilite. Deci eu nu incerc, numa pe la vreo 50 de ani. laughing mai repede nu.

| KaRioKa a răspuns:

Sexul oral este o tampenie! cum poti sa inghiti ceva din cineva? cum poti sa mananci sperma? mie mi se pare o porcarie! yeach

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Absolut dezgustator!
nu o sa incerc asa ceva in viata mea!
nu am facut, si chiar daca as face ar fi oribil, mas simti umilitasad

| CybeRAthlete a răspuns:

happy Parerea unui baiat, daca imi este acceptata - o relatie tine de compromisuri. sexul oral este ca un gen de etapa cel putin intr-o relatie. prin asta se consolideaza bazele unei relatii... ideea nu consta decat in open-mind... totusi e o tara libera iar lumea e libera sa gandeasca orice doreste.
bafta

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Sincer nu am facut asa ceva! mie nu-mi place nici sexul normal, apoi cel oral. in fine, e dezgustator, si sincer nu cred ca te vei simti tu bine cu vreo ceva facand asta! de ce sa te umilesti? pentru el? daca vrei sa-l faci pe el sa se simta bine in pat sunt si alte metode, alte pozitii, sau alte ambienturi. nu neaparat sexul oral. sfatul meu: nu incerca! pentru ca o data si o data o sa fii si tu mama! o sati spurci copiii. ce naiba! e o jicnire fata de femei, chestia asta!

| CybeRAthlete a răspuns:

@ LastHope - daca nu ai avut experiente prea reusite de ordin sexual nu inseamna ca sexul nu este bun...
ca o mica adaugate - sexul este bun cand ai peste 18 ani...
revenind la ale noastre, cum ai putea sa ii "spurci"?
daca spre exemplu pe mana ta s-a usurat o vrabiuta, nu mai mananci cu mana aceea pentru ca este spurcata? nu te speli pe mana si tu? sau ma rog, etc etc etc...
bine, asa cum spuneam fiecare e liber sa gandeasca in felul lui, dar nu mai fiti asa radicali in ceea ce priveste orice...
bafta

| MititiCa a răspuns:

Sincer, nu am o parere bune despre sexul oral, multi dintre baietii cu care am fost mi-au cerut sa le fac, dar pur si simplu n`am putut gandindu`ma ca trebuie sa-l iau in gura, nu stiu mi se pare blexxxbig grin. nici eu nu las sa`mi faca nimeni sex oralhappy.
[nu am facut si pentru ca mi-au cerut fosti mei, adica ce naiba:o. imi cer sa le sug "mangau"laughing. yucccchhhlaughing]
so`, nu am nimic cu cele care o fac, doamne ajuta`lelaughing. dar eu nu prea am de gand prea curandhappy.

| ella_7448 a răspuns:

Sexul oral este un rau necesar, ca si atunci cand ai sex fara sa ai chef. Acum depinde de parteneri, unde se hotarasc sa traseze granitele in relatie. Relatia sexuala are la baza placerea si se pot face compromisuri, de dragul placerii celuilalt. Este adevarat ca sexul presupune si o minte si o atitudine deschise, dar te pui cu inhibitiile oamenilor? Si ar mai fi si maturitatea sexuala. Ceea ce nu faceai la 16 ani accepti sa faci la 30, fara mari batai de cap. Dar sexul oral poate face placere si femeii, desi toate aici s-au revoltata deja la citirea intrebarii. Credibil sau nu, placerea in actul sexual (orice tehnica ai folosi) este dictata de sentimente.

| Pilotu a răspuns:

Eu fiind baiat as face prietenei male dar nu as accepta sa-mi faca happy

| Abcdefg123 a răspuns:

Nu mai pareri negative?
Sincer, nu am incercat. Pana acum ceva timp, aveam o conceptie aceea ca baiatului i-a fost scarba de ea s-o f**a, asa ca ii da doar ****. Acum, nu mai gandesc asa. Sunt cu prietenul meu de un an si ceva si as face si asta.
Acum, tu decizi.

| danny15 a răspuns:

Dar va place sa fiti linse in piz