| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce simte o fata cand face dragoste, cum simte acea placere?

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

De ce n-o intrebi pe prietena ta?

| Keith a răspuns:

O fata cand face dragoste cu persoana iubita, uita de tot si traieste la maxim momentul, o trec fiorii, este fericita intr-un cuvant ca face dragoste cu barbatul iubit.Bafta!

| Enki a răspuns:

Sa te indragostesti este cel mai frumos lucru.sa simti acei fluturasi in stomac si acea emotie si teama in acelasi timp.e cea mai frumoasa senzatie din lumea, sa fii indragostit.

| Capriciu a răspuns:

Buna intrebare, simti placere eu sunt sigura ca nimeni nu iti va putea descrie acesta placere fiindca nu va putea cind vei simti si tu atunci ai sa intelegi mai bine.Pa!

| Bertro a răspuns:

Pentru inceput, a face dragoste inseamna a concepe un copil, banuiesc ca tu nu vrei un copil.Cand o faci prima data nu simti acea placere, placerea vine pe parcurswinking