| Adi14 a întrebat:

Intrebare pentru fete ce va place voua la baieti:

15 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Pe mine personal nu prea ma intereseaza cum arata sau cati bani are, sau lucruri din astea materialiste. Pentru mine e important sa fie un baiat cu care sa pot vorbi orice, sa fie deschis si dispus sa ma asculte cand am cate o problema. Sa fie sincer (eu pun foarte mare pret pe sinceritatea unui baiat, chiar daca ceea ce imi spune ma supara sau nu) si sa aiba un caracter frumos. Important e si felul in care se poarta cu mine si cum imi vorbeste: trebuie sa stie sa ma faca sa ma simt bine si sa fiu fericita alaturi de el. Un alt lucru pe care pun eu pret este initiativa de a imi spune ce face ca sa nu am motive sa fiu geloasa. Adica sa nu astepte el sa il intreb eu cu cine e sau unde e, ci sa ma sune si sa imi zica ca se duce intr-un loc, nu pentru ca e fortat de mine, ci pentru ca asta isi doreste happy.

Răspuns utilizator avertizat
| AzoniC a răspuns (pentru Sabyynna):

Felicitari! Esti o fata cu capu' pe umeri, care stie ce vrea!

| Sabyynna a răspuns (pentru Adi14):

14. De ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Sabyynna a răspuns (pentru Adi14):

Nu m-am suparat happy. Vroiam doar sa stiu de ce te interesa varsta meahee hee.

| Xtadelo a răspuns:

Nici eu nu stiu laughing)
Cand te indragostesti... nu mai conteaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie frumos, ingrijit, sa nu fie prostlaughing dar nici tocilar big grin, sa fie mai inalt decat mine, sa stie sa se comporte, sa fie amuzant si sa fie sincer cu mine.
Asta e doar parerea mea big grin

| andrey663 a răspuns:

Deci.Dupa ce au scris fetele baiatul perfect trebuie sa fie asa:
Frumos.
Destept.
Amuzant.
Musculos.
Malefic.
De treaba.
Cu suflet mare.
Sa nu fie obez.
Deschis.(se poate realiza la un doctor)
Sincer.
Ingrijit.
Sa nu fie tocilar.
Pletos.
Rebel.
Pfffffffffffffffffffffffff.Cand un baiat va fi ca mai sus sa imi dati un mesaj.

| AbbyXQuinn a răspuns:

Pai aici pot sa imi zic varianta cu "brunet cu ochii albastrii" laughing Mda...eu prefer stilul ala mai pletos xDDD prefer un baiat care sa fie mai rebel si carora le place viata gen skaterii sau rollerii -cam asta la fizic. Hmm... oricarei fete ii place un baiat care sa nu o insele, sa se poarte frumos cu ea si sa fie sincer, deci asta imi place si mie. :* Sper ca te-am ajutat laughing :*

| aanny a răspuns:

Sa fie putin rau, amuzant sa fie frumos, destept si patratele desigur laughing

| loma a răspuns:

Sa fie de treaba ...frumos ..nu neaparat inteligent

| maria8anutza a răspuns:

Parerea mea e ca degeaba e frumas daca e nesimtit. Pentru mine: sa fie frumos, nu neaparat sa fie desteptul clasei, dar nici prost, sa fie de treaba si amuzant, putin rau 3happy si sa nu fie gras. happy fundita?

| Biianncaa a răspuns:

Poi la o fata normala, ii place la un baiat sufletul si inima nu altceva happy

| SaraSofiaa4 a răspuns:

Sa fie frumos, destept, amuzant, sa aiba patratele =p~, sa fie putin rau devil. Altfel nu e poate laughing))