| celmaitarenume a întrebat:

Intrebare pentru fete: Considerati baietii cu ochelari mai putin atractivi? Sau nu conteaza daca poarta ochelari sau nu?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă și-i alege bine cât să-l avantajeze nu strică cu nimic.

| Andreeush a răspuns:

Nu are nici o importanță ochelarii, faptul că cineva poartă ochelari nu îl face mai puțin atractiv.
Depinde de persoanele cu care interacționează, nu la toată lumea le plac persoanele care poartă ochelari.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu. Imi plac.

| Alexxiax98 a răspuns:

Chiar nu are nici o importanta, nici nu m-as fi gandit.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Bineînțeles că nu.
Ochelarii nu definesc o persoană.

| HellGirl15 a răspuns:

Sincer sa iti spun baietii cu ochelari (de hedere) nu sunt chiar atat de atractihi. In schimb cei cu ochelari de soare sunt total diferiti. Totusi...baietii frumosi sunt frumosi si fara ochelari❤

| Adry05 a răspuns (pentru HellGirl15):

Mamă, din răspunsu ăla pe bune dacă nu ești definiția oamenilor cu 5 neuroni și aia pe cale de dispariție.