| cocolynna a întrebat:

Intrebare pentru fete : cum este cand iti vine ciclul?

4 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Cea care vine e menstruatia, nu ciclul...cum sa fie? ca la menstruatie,sangerari,unele fete au dureri de burta, se simt obosite, triste, fara chef de nimic, irascibile.dar asta nu e o regula pentru toate fetele.fiecare se manifesta in felul ei, asta depinde de organismul fiecareia.

| VampireBlood a răspuns:

Pai pentru. mine nu e naspa pentru. ca nu am dureri sau altceva..Depinde de fiecare!

| caterinasmile a răspuns:

Eu nu in general nu am dureri atunci cand sunt in perioada menstruatiei.De cele mai multe ori ma doare foarte putin burta si nimic mai mult dar da ..au fost zile in care durerea era insuportabile dar foarte rar.

| Cristhyna a răspuns:

E putin nasooll dar te veii obisnuiii cu timpultonguewinking