| Angel_2124 a întrebat:

Intrebare pentru fete.Cum sunt durerile de la dezvirginare? Cat de intense au fost pentru voi. d3nysa_angel este idul meu daca vreti sa imi spuneti pe mess daca aici va e rusine.

Răspuns Câştigător
| russyy a răspuns:

Nu e asa dureros mai.dca faci din placere.nu conteaza ca e prima data sau a2a oara.:*funda va rog

3 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Depinde...

| 1n3x a răspuns:

E ca si cum ti-ar indrepta un os fracturat, fara anestezie!
Ca si cum ti-ai taia un deget de la picior cu drujba!
Ca si cum si-ar grava cineva numele cu un cutit pe spatele tau!

Fato, dezvirgineaza-te si ai sa stii cum e.

| bubu2019 a răspuns:

Sincer e dureros,dar nici chiar asa cum a descris efilmenet... daca tu simti ca e momentul sa o faci, si o faci cu persoana care iti doresti, treci mai usor peste durere...