| 2Names a întrebat:

Hello! Intrebare pentru fete.Cum aveti unghiile facute? Si spuneti daca le-ati facut singure! Cine le are ca mine, sau ceva de genul ce am eu are fundita.

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Ale mele sunt mov deschis si imi plac foarte mult.Nu sunt facute singure, la coafor.Dar imi place foarte mult si stilul french.
Bafta!

8 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Acum french cu niste floricele. (singura :d)

| xlmpq a răspuns:

Cu intrebari de astia cine are la fel ca mine fundita se duce de rapa siteu asta

| xlmpq a răspuns:

Merci de stupid, dar asta e adevaru

| 2Names explică:

Veti primi adresa mea pentru a trimite o poza prin mesaj.

| shakira_5160 a răspuns:

Ce intrebare mai este si asta? Ai pus-o cumva din lipsa de idei sau de ocupatie?

| CeVreauEu a răspuns:

Eu le am facute cu un roz bonbon si e foarte faintongue Mi le-am facut singura si pe deasupra sunt date cu lac ca sa tina mai mult timp oja pe elebig grin

| RalucutzaX a răspuns:

Eu le am ferench si in partea de jos am briose da le-am facut sing(daca e una din asta doua imi dai funda)

| shokata a răspuns:

Salut! Eu imi fac unghiile cu fluturi, dar si cu flori. Sunt foarte multe modele care imi plac dar acestea sunt unele dintre cele mai preferate de mine.