| TamiiHelp a întrebat:

Intrebare pentru fete: Va plac baietii cu stilul acela RAPP? Argumentati.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde de fată una cu capul pe umeri va alege un băiat normal, prezentabil... nu un rapper sau rocker.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Sau un manelistlaughing

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Azµre):

Defineşte "normalul".
De ce nu poate fi un rocker "prezentabil", mă rog?

| Azµre a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Normal - Care este așa cum trebuie să fie, potrivit cu starea firească, obișnuit, firesc, natural!

Dacă ție ți se pare normal un rocker atunci eu mă fac popă.

| SefaTa97 a răspuns:

Nu neaparat.
Nu am ce argumenta. Fiecare persoana cu gusturile lui/ei.

| Lixuu a răspuns:

Mie una nu-mi place de loc.
Prefer pe cineva dragut si de incredere.
DE CE?
pentru ca rapperii sunt agresivi, la fel si hainele cu care se imbraca.
Dar..pana la urma, fiecare persoana are propriile gusturi. happy

Pa-pa. :*