| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete big grin. Mai fetelor, ce parere aveti despre baietii care se imbraca si au parul gen emo? Sunt mai "atractivi" decat ceilalti baieti?

Răspuns Câştigător
| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Nu toti sunt draguti.Nu mereu conteaza cum le sta parul, conteaza si fizionomiawinking. Unii sunt exagerati cu frizurile alealaughing., cand ii vezi pe strada mori de rasstraight face

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Vai mortzii lor, nu m-as uita la un emo nici daca mi-ar prinde unghiutzele in usa.

| SociallyDepressed a răspuns:

Da :X (majusculele sunt de acord)

| Vokii a răspuns:

Mi-e una imi plac cei care au frizura gen emo. :*

| vampiressa a răspuns:

Nu.Mie chiar nu mi se par mai atractivi decat ceilalti baieti.Sunt chiar mai aiurea.Adica au niste frezuri care lasa de dorit.

| mirabela26craiova a răspuns:

Da si mie mi se pare ca sunt foarte atractivi dar mie imi plac si baietii normali

| marinteodora a răspuns:

Mie una nu mi se pare dar cred ca unoare li sec par ca fiind dragutidepinde

| SoraXOXO98 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult baietii care sunt emo.deci,DA! sunt mai "atractivi" decat ceilalti baieti:*