| Sara2 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii cu parul lung?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, nu îmi plac cât de frumoși ar fi!
Pa, pa.

| Swallow a răspuns:

Sincer nu`mi plac.Stiu ca sint cam demodata in aceasta privinta dar nu`mi plac.Arata ca niste fetite straight face

| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu-mi plac. Fetele au parul lung.Baietii scurt!

| IFever a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Parca esti bunica'mea laughing)

| stefan134 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Isus avea parul lung proasto

| Enna90 a răspuns:

Parul nu conteaza asa de mult, cum conteaza caracterul happy chiar daca esti baiat ( cu parul lung ) nu trebuie sa te compoti ca o fata, fii natural, nu conteaza aspectul fizic si cel interior!

| aida123 a răspuns:

Daca nu e foarte lung si e ingrijit.e sexy:devil

| panasonic7 a răspuns:

Niste gay fericiti

| fluturascolorat a răspuns:

Daca are parul pana la umeri sau mai scurt, e ok.

| BestFeeling a răspuns:

Parerea mea e ca sunt scarbosi! cand vezi un baiat cu parul lung sau prins intr-o coada de cal. weeek. aiurea. un baiat trebuie` sa aiba parul scurtutz. si ingrijit. nu muscos si lunglaughing

| ElisaMariaXX a răspuns:

Depinde daca au parul lung si asa zici ca e facut cu placa ( emo laughing ) ceva in genu da :p

| xVicky a răspuns:

Acum cred ca sunt mai multi baieti cu parul lung decat ne imaginam.Nu am nimic cu ei,insa cred ca vezi si tu ca un baiat cu parul lung nu-i prea pasa de aspectul sau, pe cand cel cu parul scurt, da.

| Ziiziii a răspuns:

Mie imi plac

| SunGlasses a răspuns:

Sunt frumosiiii:-x.Mie una imi plac baietii cu parul lung.

| Eveeee a răspuns:

Sunt suppperr draguti si sexy big grin laughing :X:X dar evident nu prea lung doar sa poata sa dea asa cu parul intr-o parte.love struck iubesc baietii aiawinking cel putin ew happy

| simona4you a răspuns:

Mi se par ft. draguti

| adelinamex a răspuns:

Sunt frumosi :X. bine nu toti laughing sunt si niste creaturi. care si cu parul lung si scurt tot specii pe cale de disparitie vor ramanerolling on the floor... dar unii sunt foarte frumosi :X. prietenul meu avea plete. si s-a tuns ieri ca boul:-W laughing dar ii sta fain si asa :X

| usernou_3002 a răspuns:

They're sexier of them allwinking