| ADY_5784 a întrebat:

Intrebare pentru fete : daca ati gasi o convorbire a iubitului vostru in care el vorbeste cu o alta fata si zice ceva de genu " Si ce? daca am prietena nu pot sa ies si cu alte fete? " ce ati face?

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

As purta o discutie cu iubitul lui si l-as intreba de ce a spus asta.
Fraza e scoasa din context si e cam irelevanta. Poate sa se refere si la faptul ca nu inseamna ca trebuie sa stea inchis in casa daca are prietena. In cazul asta sunt perfect de acord cu el. Poate sa insemne si ca el nu vede nimic rau in a iesi si cu alte fete, nu tocmai cu intentii nevinovate. Deja nu mai e in regula.
Doar tu, care ai citit convorbirea poti stii. Sau el. Asa ca recomand o discutie serioasa.

| XxLorexX a răspuns:

Eu m-as duce la el si i-as spune: "In seara asta ies cu tipul x.Si ce daca esti prietenul meu? Pot sa ies si cu altii. big grin Apoi as astepta sa vad ce reactie are el, ca sa stiu cum sa procedez mai departe. happy

| papusikk a răspuns:

Depinde de reletie ce implica de cat timp sunt cu el ce simt pentru el. in momentul asta eu daca asi gasi o astfel de convorbire nu as da importanta.nu miar pasa

| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

Sincer.m-as supara foarte rau, nu e vorba de gelozie, e vorba de respect.Parerea mea e ca daca ma iubeste ar trebui sa fie doar cu mine! Daca nu ma mai vrea sa imi spuna in fata, dar nu e cinstit ce face el, deoarece nu cred ca lui i-ar placea sa citeasca o convb cand spui si tu ceva asemanator

| Rares_Botis_1980 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji... Daca chiar te iubeste nu ar avea ochi pentru altele chiar daca merge cu ele in oras sau dracu' mai stie pe unde...