| JustStitch a întrebat:

Intrebare pentru fete. daca sunteti cu un baiat si dupa date ajungeti intr-o camera de hotel si ii faceti oral si apoi vreti sa-l sarutati si el nu vrea sa va sarute. ce faceti? il luati la bataie?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il pun sa-mi faca si el un oral, ca atunci este randul lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că tipul nu e firmă serioasă. Probabil voia doar o distracție și a obținut-o.

Dacă pe tine, strict, te ajută cu ceva, să te descarci, poți să-l bați liniștită.

Dar dacă e adevărat că nu-i pasă de tine, nu văd de ce ți-ai mai răni pumnul pentru el? Lasă-l în pace și mergi pe drumul tău.

| Hypefox a răspuns:

Sa bage botu mai întâi ca sa ajungă si la plăcerea aia, asa se obișnuiește si n are treaba laughing

| stef87 a răspuns (pentru Hypefox):

Daca se obinuieste sa nu te aprecieze, inseamna ca te-a tratat mai rau decat o partenera de sex. In momentele alea de excitare nu ar trebui sa existe scarba sau alte scuze ca sa nu doresti sarutul partenerului / partenerei ( ca am vazut si fete care stramba din nas sau nu vor sa sarute dupa ce au facut oral - ca nu e igienic ca chestii).

Sarutul ala se face pentru ca asa simti, nu din obligatie. La fel si oralul, nu ca doar vrea cealalta persoana, ci ca te excita si pe tine, mai ale sa vezi pe celalalt super incantat.

| C0LuiMaa a răspuns:

O zici din experienta?