| kariana a întrebat:

..am o intrebare pentru barbatii,Ce parere aveti de femeia care nu face sex,dragoste din prima seara dar ea va "INEBUNESTE"va spune ca va doreste. Ajungeti sa faceti dus impreuna,sunteti in pat amandoi, va mangaiati va sarutati ajungeti sa faceti sex oral unui celuilat, iar sex normal nu pentru ca nu vrea si nu vrea.Ei bine ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| andreyfox93 a răspuns:

stiu cum e.,.,! tind sa cred ca fetele de acest gen nu stiu ce vor.,., or le e frica.

6 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Intrebarea pentru un raspuns corect este..de ce nu vrea? joaca? sau un motiv?

| NebOonaТьKa a răspuns:

Poate e virgina? lol

| frikk a răspuns:

Mereu vom gasi noi(baieti/ barbatii) o modalitate de-a introduce "masina" in "garaj" laughing

| alecsalecs a răspuns:

Cred ca tocmai ai vazut un film in realitate nu exista asa ceva ai o imaginatie foarte bogata iti segeerez sa scrii o carte! Iar daca este adevarat ce parere sa avem! Dar oare Ea Ce si doreste de fapt? Doar un joc absurd? Este ca un drum care nu ajunge nicaieri!happy

| richarddawkins a răspuns:

Ca stie ca daca o va face ala o va lasa apoi

http://sondajdeopiniecenonreligieai.blogspot.com/

| MaicutaMaui a răspuns:

Dar cine ajunge asa de aproape si se opreste laughing