| Tom a întrebat:

Intrebare pentru fete.De ce va muscati cateodate buzele?
Dar cu mana prin par dc va dati?
FUNDA la cel mai sincer raspuns.Nu vreau sa vad raspunsuri copiate de pe site-uri, vreau ca fiecare sa se refere la propria persoana si sa nu scrie raspunsuri asa generalahappy

11 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Imi musc buzele cand sunt nervoasa, si cu mana prin par imi dau cand vreau sa mi-l asez.nu cuceresc baietii cu chestiile astea banale citite din ziare, viata reala e altfel

| Catti a răspuns:

Pai blushing :
Muscatul buzelor -> [eu personal] de emotie, atunci cand sunt atenta la ceva
Gestul cu mana prin par -> Cand vreau sa atrag atentia, cand imi place un TIP (la mine este un reflex involuntar), si atunci cand vad ca am niste fire rebele de parbatting eyelashes. care nu stau la locul lor :d si poate o sa ti se para ciudat dar atunci cand sunt nervoasa ma joc in par laughing))...deci cam asta este big grinthinkinglove struck

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Eu sincer iti zic, eu ma joc cu mana prin par atunci cand sunt emotionata, mai ales cand vad un baiat dragut sau cand ma rusinez, iar muscatul buzelor la fel happy

| Tom explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Cam majoritatea sunt pe aceias idee.Nici nu stiu la cine sa dau funda ca meritati aproape toate.Am sa-i dau totusi la bubu ca o fost mai directa si o zis exact ce o gandit iar la restul "Interesant" si "Folositor". Apreciez ca ati fost sincerehappy

| Maria_8455 a răspuns:

Hmm sa vedem, cand vorbesc cu un tip imi musc buzele pentru a parea mai nu stiu senzuala sa ii arat lui ca sunt cam interesata de el, iar la faza cu parul nu stiu. eu imi dau cu mana prin par sa mi`l aranjez din instinct nu stiu la altele. fundita acum?:d

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Faza cu buzele: sincer nici eu nu stiu sigurlaughingdar cred ca de cele mia multe ori, cand sunt stresatathinking
iar datul cu mana prin par: sa ma fac frumoasatonguebatting eyelashes...mai mereu ma joc cu parul:cand sunt atenta la ceva, cand sunt relaxata, uneori cand sunt nervoasa...(:

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Am uitat sa zic ceva la buze:mereu mi le simt uscate si simt nevoia sa le umezesctongue

| bomboniiica a răspuns:

Eu sincer imi mai musc buzele uneori cand imi place mult un baiat sau imi dau cu limba peste elehee hee mi se usuca buzele... uneori imi mai musc buzele si cand am pofta de ceva love struck
Cu mana in par au obiceiul cam toate fetele, mai ales alea care au parul mai lung si le vine pe fata.eu sunt tunsa bob si imi vine parul de fiecare data pe fata, mai am si instinctul sa imi bag mana in par toti timpul.
eu una ti-am raspuns foarte sincer

pupici :*

| manolache_1097 a răspuns:

Pai ma mușc de buza, cand stau cu iubitu de vorba sa vadă ca vreau sa-ma sărute, și cu mana prin par ca asa m-am obișnuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un gest reflex. una nu imi dau seama ca o fac decat atunci cand ma vad din greseala, sau mi se spune. Este parte de body language

| rossanna a răspuns:

Pai eu imi musk buzele cand sunt nervoasa sau preocupata de ceva anumehee heesi cu mana prin par. cand ma plictisesklaughingbig grin