| Cosminovici18 a întrebat:

Am o intrebare la care vreau foarte multa sinceritate din partea voastra... Ce parere aveti despre mine ca si utilizator pe acest site ma refer la intrebari, raspunsuri? Dau funda celui mai sincer raspuns!
P. S: Vreau sa raspundeti sincer nu ma supar indiferent de ce raspunsuri dati apoi am sa la comentez daca sunt adevarate sau nu!

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Interesante si intrebarile si raspunsurile
Banuiesc ca ai ceva experienta de viata, dar cam cati ani ai?

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

De ce pui intrebarea asta? nu prea ai incredere in tine sa-ntelegwinking

| Cosminovici18 explică (pentru hummer24):

Nu e vorba de asta vreau sa vad ce parere au alti despre mine ca si utilizator pe acesti site...cum ma considera ca si utilziator!