| seby8873 a întrebat:

Intrebare pentru fete mai mult. Cum vi se pare pozitia doggy-style si in acelasi timp sa fiti trase si de par asa putin mai agresiv dar cu grijalaughing))

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Cristiano, intrebare se adreseaza fetelor.

14 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pai asta ar fi un sex salbaticlaughing poate neplacut!

Daca l`as trage si eu de ala mic?smug rolling on the floor

| cretzufinish a răspuns:

Merg ambele, dar cu grija si muuuulta pasiune smug Dar ce conteaza parerea mea?

| Ea12345 a răspuns:

Mi se pare destul de.neplacut, daca esti trasa de par.In rest, importnat e sa fie multa pasiune.:)
http://images1.makefive.com/images/200844/7bd4e80306ebd1f4.png :D

| GdX a răspuns:

Al dracu tu cu doggy-style al tau esti american te doare-n ****, zi ma capra direct ca suntem romani, pe cine ai auzit tu de doggy-style? Doar in melodiile rap americane. Cocalarule, sau pe la spate, ca e mai subtil.

| Missbabydoll a răspuns:

Daca ar fi sa ma traga de par nu numai ca mi-ar pieri tot cheful, dar cred ca l-as lua si la bataie. Nu suport sa ma traga cineva de par (tin foarte mult la podoaba mea capilara laughing )

| choceur a răspuns:

Foarte aiurea sa fi trasa d par... raised eyebrows

| klary a răspuns:

Depinde in ce punct este relatia. Daca e la inceput fetele doresc romantism, mai inckolo poti sa aduci si putina "culoare". Daca e o tipa din alea... poti sa-i rupi tot parul. Depinde de cand o faci si cu cine in primul rand

| cristiano_6675 a răspuns:

Super!

| dinde a răspuns:

Dupa ce ajungi sa iti cunosti partenerul destul de mult, poti sa incerci si alte pozitii mai salbatice. Eu una sunt o mare fana a sexului salbatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seby, tu ai adresat intrebarea asta fetelor, dar e mai potrivita unei discutii intre baieti. Tie cum ti se pare ideea sa fii tras de par?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahhh, e o pozitie super tare, mai ales daca te trage de par, totul devine mai excitant...incercati-o numai stati pe ganduribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pace cat se poate de animalic si asta cu trasul de par e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor nu stiti sa traiti clipa si nici sa va satisfaceti partenerii, e belea sa fii trasa de par in timpul acestei pozitii, cat mai animalic baieti...

| Sex_7636 a răspuns:

Lu sora mea ii place!