| VrRos05 a întrebat:

Întrebare pentru fete.
Pentru ce vă duceți în club, inafară de a dansa, bea un shot sau comunica?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Socializare umană în primul rând, cum ne adunam la lăsarea nopții în jurul unui foc și cântece și dansam împreună, se făceau cupluri, discuți interesante, nu era alcool pe vremea aia și doar marijuana

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru relaxare, muzica, dans si timp petrecut in compania prietenlor.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Da,fix pentru asta.
Și relaxarea include și sex?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Nu, relaxarea NU include sex!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Sa înțeleg cu femeile nu merg pentru o aventură sexuala în club?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Ce, nu vezi bine ce am scris?

Am spus ca mergeam cu fetele in club sa ne relaxam, sa ascultam muzica sa bem un coctail si sa dansam daca avem chef.
Sexul nu era in planurile noastre, ca nu ne interesau toti lesinatii si disperatii, care veneau acolo sa adune cate o prostituata beata.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Și ce părere ai de cele care se îmbată și nu mai țin cont de ce și spus tu, posibil fiind ca și ele să meargă cu aceleași planuri afirmate de tine

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Sa nu uitam ca la club nu sunt paturi si nici camere, deci te duci acolo sa asculti muzica, sa bei, sa mananci, sa dansezi, sa te simti bine in compania prietenilor si apoi te duci acasa sau unde iti este drumul. CE faci DUPA ce pleci din club, este problema ta si nu mai intereseaza pe nimeni.

Acelea sau aceia care se imbatata sau se drogheaza prin cluburi, sunt niste specimente diferite, care ajung sa vomite pe ei, sa cada pe jos, pana sunt dati afara din club si dupa ce au plecat de aoclo, numai dumnzeu stie pe unde se duc si ce mai fac.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

"acum 31 minute | VrRos05 intreaba:
Sa înțeleg cu femeile nu merg pentru o aventură sexuala în club?"

Nu, femeile nu merg pentru o aventura in club, merg pentru relaxare, muzica, dans, veselie, odata ce merg una in compania altora.

O femeie cauta sentimente, cauata dragoste inainte sa se daruasca si nu o va face intr-un club, cu oricine.

Alea care merg in club pentru asa ceva sunt singure si sunt prostituate platite, venite doar sa agate un client cu car pleaca la un hotel sau acasa, sa aiba sex.

| dullcat a răspuns:

Eu ieseam doar pentru distractie cu fetele, in principal dans, fiindca nu obisnuiam sa beau pe atunci.Toate ne-am gasit partener in situatii normale, la facultate, la job, prin prieteni comuni etc. in niciun caz in club.In prezent nu mai exista decat anturaje proaste si atmosfera dubioasa in cluburi, deci pas.

| Hyperion7 a răspuns:

Să facă sex cu aia care cred ele că sunt suficient de foolishwinking
Pentru un ban, nu pentru a-și face căsnicie de lunga durata, evident.
Bine, nu zic că toate fac asta, dar sunt și astfel de cazurihappy

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hyperion7):

Acuma clar sar toate fetele cu sinceritatea

| haileewatson a răspuns:

Pentru a dansa si a te distra cu prietenii.

| Corina3434 a răspuns:

Eu merg si pentru sex.

| VrRos05 explică (pentru Corina3434):

O fată sinceră.
Dar ce varsta ai, dragă

| Corina3434 a răspuns (pentru VrRos05):

29 de ani