| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru FeTe... Cand va duceti prin Mall-uri zilnic, cumparati ceva?,, sau doar va plimbati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick cel mai fierbinte punct al femeii este podul palmei.cum pui un ban in el cum il topeste. da hai sa-ti spun un secret de om casatorit.ca tu pari tanar.chiar daca nu cumpara, tot intra sa probeze vreo trei patru toale, ca ele se inteleg si vanzatoarele pe proba nu iau bani.

13 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Si daca raspund si eu, care sunt baiat, ce are?laughing

Psihoyounger

| inna a răspuns:

Niciodata nu ma duc prin mall doar sa ma plimb, nu rezist sa nu cumpar cevahee hee

| Casiana a răspuns:

Vrei sa zici ce nu iti cumperi! Eu daca merg este imposibil sa nu imi iau ceva...Presupun ca sunt ca si ma joritatea fetelor! Deci, nick_the_angel, sunt zile in care nu imi iau nimic, decat ma uit, si sunt zile in care ma duc cu scopul de a ma plimba si imi cumpar anumite lucruri! Depinde de produsele pe care le vad! Pa-pa! O zi buna!

| Amrita a răspuns:

Nu prea frecventez mall-ul.sunt multi fitosi pe acolo.(nu ma refer la toti)

| Betty18 a răspuns:

Ma duc doar cand imi cumpar cate cv...nu ma duc ff des k ma duc la bc iar eu nu sunt de la bacaulaughingchiar ieri am fost si am stat vreo 4 orehee hee

| Criiss16 a răspuns:

Pai de multe ori merg cu ceva prietene cu intentia de a-mi cumpara ceva si pana la urma nu cumpar nimic.Deci e o plimbare.tongue

| MissD a răspuns:

Nu merg chiar zilnic ci cam o data pe saptamana. SI cand ma duc nu ma duc cu un tel anume. Daca gasesc ceva ce imi place iau, daca nu, nu, insa rare sunt datile cand nu iau nimic

| www a răspuns:

Citez: "Crede-am" Wtf? rolling on the floor)))). E chiar intr-un cuvantstraight face.

| annda a răspuns:

Nu prea merg in mall :d Doar daca trebuie sa-mi cumpar ceva.

| Fifi a răspuns:

Ma duc la Mall poate o data pe luna. sau poate si mai rar rolling on the floor sincer, nu ma atrage mall-u cu nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu ma duc la Malllaughing..sunt un specimen rar de fatabig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo (ButterflyWings) Crede-am ca toate fetele sunt disperate dupa Mall. Dar u esti fata perfecta. Ai un pupick de la Mine. pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei ma plimb. da pana la urma tot cumpar ceva laughing