| Denis1312 a întrebat:

Intrebare pentru fete...
Pentru voi conteaza daca un baiat e mai mic ca voi daca ar fi sa formati o relatie?

Răspuns Câştigător
| Alexutza1712 a răspuns:

Am o prietena a carei parinti au diferente de varsta de 5 ani, iar mama e cea care e mai mare.
Nu. Nu conteaza. Ca exemplu: mie imi place de un baiat care e cu 2 ani mai mic (Lol, say what?!) si ma place si el pe mine happy
Deci pentru mine nu, nu conteaza varsta. Mai importanta este inaltimea... Cred...

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inaltimea e cea mai importanta cand femeile fac o alegere si atractia sexuala, varsta nu e chiar asa importanta, o femeie rationala alege unu mai in varsta cu un statut social inalt

| neutrino a răspuns:

Normal ca conteaza, un baiat mai mic nu are ce oferi unei fete.

| R0R0 a răspuns:

Pentru mine conteaza. Nu m-as simti bine stiind ca e mai mic decat mine

| dianainsta01 a răspuns:

Da. de ocicei, daca nu tot timpul, conteaza. pentru ca in anii adolecentei ne maturizam foarte mult de la an la an.

| Catalin0424 a răspuns:

Femeile se bazează pe ceea ce simt. De obicei nu sunt ființe raționale, adică nu se duc acasă și se întreabă: "Oare eu sunt atrasă de tipul ăsta? Da..sunt,dar e mai mic ca mine, așa că n-o să intru într-o relație cu el." Fă-o să fie atrasă de tine și-atât!

| Ionela2013 a răspuns:

Dacă ești mai înalt decît ea.Ai noroc. Încearcă.

| Denis1312 explică:

Sa fie mai mic maxim cu 2 ani

| Denis1312 explică:

Sa fie mai mic cu maxim 2 ani