| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Preferati un baiat bun la pat si cu multa experienta?

9 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Prefer un baiat sincer si iubitor. degeaba e bun la pat si cu experienta daca nu stie sa se comporte cu o fata. ma lasa rece baietii care se dau macho men.

| zaharelstef a răspuns (pentru inger02):

Ipocrizieeeeeeeee cum poti sa manaci atata kaka, kaka, kaka si inscre kaka goooooooollllll frate cum poti sa spuii o minciuna pe care no crezi nici u macar pe jumate

| Narfundo a răspuns:

Nu ca sunt bagacios dar din cate observ femeile sunt cam plictisite de sex in ziua de azi.Imi pare rau fetelor. hah.

| Betty18 a răspuns:

Nu conteaza experienta doar sa stie cum sa se comporte cu o virgina... laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai schimbat nick-ul mai? tu esti cel cu situatia materiala buna, ala mutu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ella, draga mea, ţi-ai făcut alt cont?

| AnDutZzA020 a răspuns:

Nu neaparat! Cand esti indragostit nu totul se rezuma la a face sex!winking

| zaharelstef a răspuns (pentru AnDutZzA020):

Ce? da de unde stii tu chestile astea ai facut sex? ai avut relatie sexuala cu cineva? eu unul cred ca nu nu stiu parere mea eu cred ca la anii tai abia iti daii seama carei treaba cu ciclul ..deci cum poti sa fii sg pe o chestie care estii total depasitaaaaaaaaaaa? te rog din suflet sa-mi raspunzi ca sunt foarte curios ce logica ai folosit