| cosmin986522 a întrebat:

Intrebare pentru fete. V-ar place ca iubitul sa aiba masa musculara mai dezvoltata la fund?

9 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Na ca m-ai facut curios, vreau sa aflu laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un fund de butoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns pentru fete; va recomand un tip cu scula,normala,care stie ce sa faca cu ea,deschis la minte, capabil sa faca de toate, sa fie amuzant, iubitor respectuos, si frumos cat trebuie.nu un manechin fiindca toate ti-l vor dori, nu stiu de ce ca este nesimtit. daca e manechin.

| Madayna a răspuns:

Da, iubitul meu are fundul frumos big grin

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Ma vad ca ti-au raspuns la fete rolling on the floor
problema e ca daca ai fundul dezvoltat o sa te trezest ca mai sunt si altii interesati de tine in afara de fete happy rolling on the floor intelegi tu

Răspuns utilizator avertizat
| Denisuca21 a răspuns:

laughingce intrebare...
mie nu-mi plac musculosii! ARATA CA NISTE COZONACI! laughing)))
Imi plac baietii normali,inaltuti,dar nu slabi rau!
Iubitul meu are fundul destul de bombat desi nu are muschi, dar ma atrage fundului laughing)))
Privirea ma omoara, sarutul, atingeri, etc... fundul -no way

| jonnyhelp a răspuns:

Uite, eu is baiat, si iti spun ca fetelor (mai perverse de felul lor) le plac baietii cu fundurile sexy, mai mari si mai imflate. nu stiu ce vedeti voi in asta, pentru ca noi suntem cei care va fericesc, sa zic asa, si fundurile sunt in categoria noastra de placeri big grin Ce pot sa zic, daca as fi o fata, as prefera un baiat cu patratele si pectorali, si biceps si triceps si de toate. important sa sa aiba penis si sa stie sa-l foloseasca cu CAP, sa nu dea drumu in tine sau chestii de genul. trebuie sa fiti atenti cu asta. Daca iti place ca baiatul sa aiba fundul bun, sa ai de ce apuca, atunci e dupa tine. fiecare cu placerile proprii si gusturile proprii. baga funda baby big grin