| BiCo a întrebat:

Am o intrebare pentru fete! Dc pentru voi baiatul perfect trebuie sa aiba masa musculara, mai ales muschii abdominali foatre mari, ca nu inteleg!

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Pt cei care au zis "nu neaparat" sa ma agate am 1, 80 130kg, sunt finut, si gentleman... sa vedem cate dintre voi sar pe mine? daca ma iut la prietenii vostri toti arata bine si au musculatura.

Pai in general fetele se uita la cel mai frumos, unde ai vazut tu o fata care sa se uite in ochii unui aurolac? unde ai vazut tu fata sa si cumpere un trabant?

Aaaa sa nu uitam exista o categorie de fete care se uita si la baieti urati doar ca si ele sunt urate.

16 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

"De ce pentru voi baiatul perfect trebuie sa aiba musculara".

Ah? De cand asta? straight face.
Sincer, nu`mi plac baieti PREA MUSCHILOSI.Nu m-am dat niciodata in vant dupa muschi.oh go on.

| cossmy a răspuns:

PAi vor musculosi, ca atunci cand le'o trage ala o palma si un sut in c** sa dea mai cu forta, sa re sara dintii din gura si sa le trimita pe luna. Frate, chiar ca nu inteleg asta. Si are dreptate baiatu, chiar daca nu toate fetele sunt asa, asta e gandirea marii majoritati

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu neaparat

mie imi plac baietii finuti, amabili...etc

nu porci!

| bOse a răspuns:

Ca sa fie pă 2010

| flory_9483 a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect nu exista, dar imi place sa stie sa ma pretuiasca, si sa ma iubeasca.Nu conteaza exteriorul, ci doar ce suflet are, pentru alte fete conteaza:fizicul, banii, serviciul, etc

| Ioana_9236 a răspuns:

Petru mine una, nu conteaza atat de mult muschii...

| Mariaa a răspuns:

Pentru mine nu este asa.
totusi, nu mereu conteaza doar aspectulwinking
si mai depinde si de fitele pe care le are fata respectiva

| weedini a răspuns:

Vor sa se joace X si 0 atunci cand fac sex.(sura: Teo)

| roxcrisify a răspuns:

Nu generaliza. mie nu'mi plac deloc baietii asa :-&

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Pt ca e atragator:X:X:XEu asa cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'i neaparat, adica. nu toate sunt la fel.
eu nuna spun daca ii are okey. daca nu. idem. adica. nu'mi face diferenta. >big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, cine a mai zis si asta? De ce sa fie musculos, ca sa dea in mine mai cu forta? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. pentru mine nu este important de loc acest lucru, chiar urasc fetele care is inebunite dp muschi straight face si nu dp sufletul unui baiat ...Eu una am prieten si nu l-am ales pentru felul cum arata. doar pentru simplu fapt ca il iubesc si ca acest sentiment e comun.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii cu muschibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu imi plac baieti cu muschi

| Biencutsa a răspuns:

Suntem mai atrasi de ei asa...