| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete :v-ati lasa sarutate de o fata?big grin

15 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

M-am sarutat si nu sunt lesbiana, pot zice doar ca fetele au un sarut mult mai dulce decat baietii. dar asta a fost demult, in tineretile mele. laughing

| madalicious a răspuns:

De ce nu?! Sunt deschisa la evenimente noi, deci da. M-as lasa. laughing

| Anecherry a răspuns:

Dahappy

| Anileda a răspuns:

Nuuuuuuuu

| yanny`s a răspuns:

Sa ma las?laughing
as ruga`o sa ma sarute daca as da peste vreuna de`astabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee28 a răspuns:

Nu... mi se pare absolut scarbos sa ma sarut cu o alta fata

| selfish lover. a răspuns:

Da. M-as lasa.

| alina_3473 a răspuns:

NU pentru ca nu sunt lesbica daca as accepta inseamna ca ma dau e partea cealalta

| liongirl a răspuns:

Buna!`Nu cred ca as putea face asa ceva...adica nu stiu...cred ca m-as simti penal sa ma sarut cu o fata, chiar daca imi plac baietii.
Raspunsul meu este ca nu m-as lasa sarutata de o fata!`winking

| 1235678907452352 a răspuns:

Iacsssstraight face

| LoooVe <3 a răspuns:

Nu, in nici un caz...

| diana2235 a răspuns:

Da:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, chiar imi dorescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m.as lasa, dar e adevarat ca lesbienele saruta cel mai bine big grin