| AndraDaPretty a întrebat:

Intrebare pentru fete: Va place sa fiti sarutate pe gat?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fetelor le place sa fie sarutate,pur si simplu.
Pe gat,pe umar,pe ceafa,pe incheietura mainii, pe buze, de fiecare data, daca sarutul vine din partea celui iubit, e o noua ocazie de bucurie si infiorare!

| Lorenada a răspuns:

Pentru mine sarutul pe git ma face sa ma simt libera, ca o pasare in zbor...deoarece acest sarut demonstreaza cit de mult te doreste acel ce te saruta...

| DarkBlood32 a răspuns:

In gat, nu pe gat!

| Ella3133 a răspuns:

Nu,ca ma gadilarolling on the floor

| Măduuțaa a răspuns:

O sa par nebuna dar nu prea imi place...

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Ador cand ma saruta cineva pe gat, e placut :X e asa te simti mai sexy si mai iubita!

| anonima1995 a răspuns:

Daaaa.

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Ador sa fiu sarutata pe gat, mai ales cand sunt sarutat incet simt niste fiori pe care nu am cum sa ii descriu... :X:X:X:Xlove struck

| Elena1102 a răspuns:

Daaaaaa Dar ma gadil

| madutapapusa a răspuns:

Daa:X

| fancullo a răspuns:

Da imi place, dar iubitul meu de obicei cand ma saruta pe gat imediata ajunge si la sani... e super happy

| Drawings a răspuns:

Da big grin

| sillmer a răspuns:

Intodeauna simt furnicaturi pe sira spinariilaughing e o senzatie tare ciudatalaughing)