| Claudiuiionel a întrebat:

Intrebare pentru fete:Va simtiti bine cand va face un baiat complimente sau altfel?

Răspuns Câştigător
| Hannah06 a răspuns:

Daca e la inceput in perioada flirtului nu-mi place sa fie exagerat, dar e frumos macar sa spui ce simti, iar dupa, intr-o relatie e bine sa oferi complimente, mai ales daca provin din sentimente. Conteaza mult complimentele intr-un cuplu, face ca partenerii sa se simta apreciati. In concluzie, ne plac complimentele, dar sa fie sincere, nu doar asa pentru a ne atrage pentru ca se simte cand e fals si lingusitor si pare disperat.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cine și ce complimente face că dacă e din ăla basic cu bună ce faci ești frumoasă e egal cu 0.

| Sofer a răspuns:

Se simt bine când primesc complimente.

| Liviutltl a răspuns:

Da