| illegalb0y a întrebat:

Intrebare pentru fete:Va plac genul de baieti "bad boy"?

13 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu îmi plac, sunt prea plini de ei!

| ღDiissyღ a răspuns:

Se pare ca numai de ei ma indragostesc...deci cred ca da.

| Vix999 a răspuns:

Ce intelegi tu prin "bad boy" mai exact?

| RB26DETT a răspuns (pentru Vix999):

El intelege prin bad boy, cocalar mod ceva de genu.

| Vix999 a răspuns (pentru RB26DETT):

Da pai ma gandeam eu ca la ceva in genul asta se refera laughing)
Tocmai de aceea am si pus intrebarea.
Si ca sa si raspund : nu imi plac nesimtitii, agramatii, manelistii, reparasii, aia care injura, scuipa seminte, fac pe durii si au impresia ca sunt darul lui Dumnezeu pe pamant pentru femei.
Imi plac barbatii cu prestanta, puternici, care sa stie sa lege 2 vorbe, autoritari atunci cand e cazul, romantici atunci cand e cazul, copilarosi atunci cand e cazul, sa nu fie naivi, sa nu fie usor de prostit, sa stie ce vor si cum sa obtina.
Cu alte cuvinte : rebeli da, "bad boy" nu

| caterinasmile a răspuns:

Nu,nu imi plac! Pentru mine un baiat nu trebuie sa fie nici molau, mai sesibil decat mine dar nici un insensibil, un rautacios, un misogin etc.
Pentru mine baietii gen "gad boy" sunt o cauza pirduta!

| Katoteshika a răspuns:

Da, imi place dar vreau sa fie si sensibil si sa nu tine prea mult la el insusi.

| 1libercugetator1 a răspuns (pentru Katoteshika):

Cum a fost la scoala?

| Katoteshika a răspuns:

Foarte bine multumesc.
am dat teza la mate si cred ca voi lua un 9winking
u?

| RaluBaby a răspuns:

Da, bineinteles, atat timp cat ne respecta si nu ne face sa suferim. big grin

| LenaELena a răspuns:

As spune ca nu dar da ma atrag mai ales ca baiatul de care sunt indragostita e genul acela si tind sa precizez chiar daca aparent sunt duri cand ii ajungi la suflet iti vei da seama cat de vulnerabili sunt si cat de mult au nevoie de iubire.

| ANONIMom a răspuns:

Daca tu esti un "bad boy" mie nu-mi place de tine...

| Criss9581 a răspuns:

Pentru mine sunt cei mai atragatori..bine..acum nici sa nu fie genul ''daca nu ma cauti nu te caut'', in anumite ocazii orgoliul trebuie pus de o parte
Toate fetele, intr o anumita perioada sunt atrase de bad boys
Daca este un bad boy, continua asa smug